Ecomarkt, s.r.o. - garážové, vratové a solární systémy. Spojení kvality a příznivých cen.

garážová vrata

průmyslová garážová vrata průmyslová garážová vrata

průmyslová garážová vrata průmyslová garážová vrata

průmyslová garážová vrata průmyslová garážová vrata

 

 

 

Průmyslová garážová vrata sekční 

 

Průmyslová garážová vrata sekční jsou vyráběna ze sendvičových panelů s 40 mm izolací polyuretanem a přerušeným tepelným mostem. Jednotlivé sekce lze kombinovat s celohliníkovými prosklenými sekcemi nebo okny do panelu. 

 

Základním barevným odstínem garážových vrat je barva bílá, avšak lze vyrobit až v 50 odstínech dle RAL. Princip sekčních vrat je řešen výsuvem jednotlivých sekcí (umístěných ve vodících drahách) podél zdi pod strop tak, aby garážová vrata co nejméně zasahovala do pracovního prostoru garáže. Váhu sekčních vrat eliminují jako protizávaží torzní pružiny.

 

Celoobvodové těsnění zaručuje dokonalou těsnost sekčních vrat (k=0,4 W/m2K). Tento typ sekčních vrat je vyráběn na míru dle požadavků zákazníka

 

 

Průmyslová garážová vrata sekční prosklená 

  

Jsou vhodná do všech průmyslových prostorů. Výhodou těchto garážových vrat je dlouhá životnost  a jednoduchá obsluha. Průmyslová vrata sekční prosklená jsou vyrobena ze speciálních hliníkových profilů s maximálním prostupem světla.

 

Jednotlivé okenní segmenty lze dodat s jednoduchým plexi, dvojitým ditermickým plexi, nebo čirým dutinkovým polykarbonátem, který se vyznačuje lepší izolační schopností. Jednotlivé celoprosklené sekce lze kombinovat se sendvičovými panely.

 

Garážová vrata jsou dodávána v základním barevném provedení - eloxovaný hliník nebo na přání zákazníka lze dodat až 2500 druhů barevných odstínů dle RAL nebo NCS. Princip sekčních vrat je řešen výsuvem jednotlivých sekcí umístěných ve vodících drahách podél zdi pod strop tak, aby vrata co nejméně zasahovala do pracovního prostoru garáže. Váhu sekčních vrat eliminují jako protizávaží torzní pružiny. Celoobvodové těsnění zaručuje dokonalé zamezení únikům tepelných ztrát

 

Copyright © 2007 Ecomarkt.cz - created by Autograph, Admin NG